Most users ever online was 142 on Mon Dec 05, 2016 6:29 pm

Reply to topic  [ 65 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Cum ai aflat de MangaKids? 
Author Message
Fondator

Rank: Fondator

Posturi:
428

Locaţia:
Iaşi, România.
Reply with quote
Post Cum ai aflat de MangaKids?
Eu nu cred cã mai e necesar sã vã spun :))

Voi cum aþi aflat?

» "Don't ever let someone tell you that you can't do something. Not even me. You got a dream, you gotta protect it. When people can't do something themselves, they're gonna tell you that you can't do it. You want something, go get it."
» "Rather than seeing someone important for you dying in front of you... You should go die with them together."
» "The GREATES pleasure in LIFE is doing what people say YOU CANNOT DO."

Sun Dec 18, 2011 6:36 pm
Profile YIM WWW
Membru 0

Rank: Membru 0

Posturi:
127
Reply with quote
Eu am aflat de voi de pe siteu desene animate ras cu plan dar siteu vostru e mult mai bun

Sun Dec 18, 2011 6:45 pm
Profile
Fondator

Posturi:
428

Locaţia:
Iaşi, România.
Reply with quote
^^ Îþi mulþumim pentru compliment.:vai:

» "Don't ever let someone tell you that you can't do something. Not even me. You got a dream, you gotta protect it. When people can't do something themselves, they're gonna tell you that you can't do it. You want something, go get it."
» "Rather than seeing someone important for you dying in front of you... You should go die with them together."

Sun Dec 18, 2011 6:47 pm
Profile YIM WWW
Membru 0

Posturi:
78
Reply with quote
io de pe site-ul de desene animate rascuplans da iei erau mult mai buni .adica in vacanta de vara bunu me prieten zep de care mai fac misto din cand in cand b-) punea cate 3 sau mai multe ep din yu gi oh GX pe zi in vacanta de vara iar voi nu puneati nici macar unu din zexal sau 5D's pe saptamana ^_^

b-) cioca boca cioca boca vam dat la toti muie moca b-)

Sun Dec 18, 2011 8:26 pm
Profile
Fondator

Posturi:
428

Locaţia:
Iaşi, România.
Reply with quote
@ciprian:
Crede-ma, imi cunosc bine echipa si daca e ca fiecare persoane care se uita la Yu-Gi-Oh! ar posta comentarii am scoate si noi 3 episoade pe zi, dar cand vezi ca trebuie sa rogi vizitatori sa posteze comentarii iti vine greata...

Sun Dec 18, 2011 8:44 pm
Profile YIM WWW
Pensionar MangaKids

Rank: Pensionar MangaKids

Posturi:
240
Reply with quote
hmm...am aflat de la Jan cand se lauda la mine ca editase un Hentai...si apoi am intrat sa vad...restu e Cancan :))

Image

Sun Dec 18, 2011 8:47 pm
Profile YIM
Membru 0

Posturi:
172
Reply with quote
am cautat ceva pe desene-animate.rascuplans.ro,si am intrat si aici,si imi place mai mult aici decat pe deseneanime,u are da best :hero:

Sun Dec 18, 2011 10:04 pm
Profile
Membru 0

Posturi:
80
Reply with quote
Stiu ca ma uitam la "Special a" vazusem doar 3 episoade si intr-o zi cautam pe google si am gasit Manga-kids unde erau 10 episoade:)) deatunci cand deschid opera una dintre paginile de la "speed dial" este Manga-kids si cu un singur clik ma conectez la o distractie adevarata~^o^~

Mon Dec 19, 2011 12:06 am
Profile
Spammer

Rank: Spammer

Posturi:
747
Reply with quote
am cautat ceva pe desene-animate.rascuplans.ro,si am iutat ce acest mangakidszone si am vazut alsfel de ep cu carti de yu-gi-oh!

Image

Trebuie sa protezez cu orice pret familia sau prieteni daca nu ii salvez degeaba sunt sef al Familia Vongola!

Mon Dec 19, 2011 2:57 am
Profile YIM
Membru 0

Posturi:
2
Reply with quote
pai, tocmai ce terminasem (again) seria DBZ si ce-mi trece prin cap: "ia intra ma tu pe FileList si mai cauta niste anime-uri" si asa am si facut
am dat peste un torrent cu primele 3 filme din BreakBlade. Nestiind cum e dau mai jos in pagina sa citesc ceva commenturi. Printre lauda se regasea si comm unui tip care intreba dak e si filmul 4.
am inceput sa ma uit la serie si dupa ce s-a terminat filmul 3 am intrat pe site-ul vostru, care era responsabil de traducere/ alte episoade traduse si astfel sunt astazi membru al acestui minunat site. :buna:

[align=center]Image

Image[/align]

Mon Dec 19, 2011 8:10 am
Profile
Pensionar MangaKids

Rank: Pensionar MangaKids

Posturi:
818
Reply with quote
Sincer nu prea imi mai amintesc atat de bine daca nu ma insel am dorit sa fac parte din staff si sincer nujt prin cine dar ii multumesc am reusit sa accesez site si chiar sa fac parte ...multumesc acestui site ca mi-a dat sansa sa arat ce stiu si ce pot Mkz la putere :x:x

You always have to choose
Image
Image

Mon Dec 19, 2011 6:54 pm
Profile YIM
Membru 0

Posturi:
134
Reply with quote
cautam shugo chara subtitrate in romana si am dat peste desene-animate.rascuplans.ro si la un episod zep zicea sa ne uitam pe site-ul vostru ca aici sunt mai multe episoade si asa am aflat de voi ^^

Prietenia este cel mai frumos lucru in viata !

Tue Dec 20, 2011 8:03 pm
Profile
Membru 0

Posturi:
177
Reply with quote
Post Re: Cum ai aflat de MangaKids?
Nu mai stiu, dar indata am devenit traducator si finalizat FLCL.

Image
Image
Image

Tue Jan 10, 2012 7:22 pm
Profile YIM
Membru 0

Posturi:
60
Reply with quote
Cum am aflat de  mangaKids? Nu a fost deloc greu ^^ Vorbeam cu Criss si ma plangeam ca nu stiu ce si nu stiu cum ;)) si mi-a dat linkul si cum am vazut ca exista sectiune de AMV-uri i-am zis :''Um...hai ca-mi fac cont si ma mut aici ;))''

Image

Fri Jan 13, 2012 2:07 pm
Profile YIM
Membru 0

Posturi:
42
Reply with quote
Eu am venit tot de pe site-ul DeseneAnime,nu vreau sムfac reclamăƒ,siteul vostru îmi place mai mult cum aratăƒ,hostul şi css-ul.Bine,acum nu mムcred nu ştiu ce programator html dar îmi dau seama cムv-ați chinuit.Nu e cazul sムrăƒmân aici,pentru cムsunt moderator pe forumul lor » n-am cum sムstau aici.Dar totuşi încerc sムstau pe mai multe forumuri când userii de acolo sunt offline.Dar am zis cムam venit,nu cムam aflat.De voi am aflat de pe shinobi (aşa îmi amintesc) sau de pe bunul meu amic Google.

[align=center]Image

Contact Y!M: sieside
Contact facebook: /SchizophrenicDestiny
Nickname: Sieside

Înainte de a posta,consultați regulamentul.

Image

Pentru orice probleme înafara acestui forum, n-ai decât sムcucereşte de pe altムcenturăƒ.Sexual touch consuming Fuego's mother on fir(e) line.
[/align]

Sun Apr 15, 2012 12:47 am
Profile YIM WWW
Reply to topic   [ 65 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next