Most users ever online was 142 on Mon Dec 05, 2016 6:29 pm

Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Iadul la 14.4km sub pamant ?! 
Author Message
Membru 0

Rank: Membru 0

Posturi:
51
Reply with quote
Post Iadul la 14.4km sub pamant ?!
Meh...eu nu stiu ce sa zic, acum am auzit si eu de chestia asta, dar poate jos era lava si facea bule care scoteau sunetele alea! Wtf...ce terorii am :))...Prima data am crezut ca sunt cine stie ce sunete, dar nu sunt chiar atat de terifiante, in fine, asta imi aduce aminte de Terraria.

[align=center]Image[/align]

Mon Jul 04, 2011 4:22 pm
Profile
Membru 0

Posturi:
59
Reply with quote
Post Iadul la 14.4km sub pamant ?!
Am gasit si eu video-ul asta....dar de obicei nu dau click fiindca ma sperii foarte usor(mai ales la chestii cum e iadul sau sfarsitul lumii)dar daca l-ai pus aici o sa ma uit.....poate nu strica sa vad shi eu:-?

Aaaaa bn am auzit shi o voce mai groasa(nush daca voi ati observat),shi mai lasati-ma cu explicatiile stiintifice ca se aude foarte clar unde merg sufletele celor ce pacatuiesc!!domne ajuta ma fac calugarita:)))

Image

Mon Jul 25, 2011 6:14 pm
Profile
Pensionar MangaKids

Rank: Pensionar MangaKids

Posturi:
491
Reply with quote
Post Re: Iadul la 14.4km sub pamant ?!
Parerea mea este urmatoarea... In primul rand se spune ca raiul ar fi la sfarsitul universului..ceea ce pare cam ironic, nu?:)) Multi credem ca universul nu are sfarsit.:)) Anyway, este foarte posibil ca acel sunet sa fi fost pura intamplare si sa fie datorata sunetelor scoase de materia dinauntrul pamantului... Besides...nu credeti in toate porcariile spuse la TV despre sfarsitul lumii si toate astea pentru ca sunt postate doar pentru a castiga un numar larg de audienta. In pluus, am facut si fac astronomie asa ca stiu cam cu ce se mananca toate prostiile astea.Au fost cateva motive astronomice date de ei referitor la sfarsitul Pamantului. 1: cred ca toti ati auzit ca va fi o uriasa explozie solara care va iradia foarte tare pamantul si vom arde toti. UAUU=)))Intr`adevar..va fi o explozie solara destul de mare dar singurul lucru care ni se poate intampla este sa ni se deregleze satelitii din jurul pamantului(cei artificiali) sa va treziti ca in loc sa va uitati la"antena 1", va treziti pe un post de muzica greceasca , sau ca in timp ce incerci sa vorbesti cu un prieten sau ceva te trezesti ca vb la telefon cu vreun corean:)). NICI PE DEPARTE NU VOM ARDE.Dar sfatul meu: cand se va intampla asta, stati in casa, pt. ca intr`adevar va fi un nivel putin mai ridicat de radiatii, sau iesiti cu palarii si alte dastea:)). Si a mai fost o chestie..Cum ca pamantul ar ajunge pe ultimul brat al galaxiei noastre unde se afla o gaura neagra..Am vazut la astronomie povestea acestor brate, iar ce se preconizeaza este o PROSTIE. Noi ne aflam pe bratul Orion, daca nu ma insel, dar nu mai stiu sigur:)), care este la cateva milioane de ani distanta de centrul galaxiei. Iar 3: se spunea ca va veni o cometa si ne va distruge pamantul:)) Ete da! Cometa aceea GIGANTICA despre care vorbesc ei are un diametru de 5 km!!!=) Desi rugati`va sa nu pice pe Romania!:)) Anyway, in niciun caz nu are cum sa distruga tot pamantul:)). Acum, preconizari adevarate: Pe bratele acestea se mai afla si alte gauri negre, dar in orice caz nu va faceti griji pentru ca sunt destul de departe de noi, mii de ani distanta:P. Alta: putem fi loviti de meteori si meteoriti: foarte adevarat, nu stii niciodata cand te poate lovi un meteor sau meteorit:)), desi e de preferat sa ne loveasca meteoritii pentru ca ei sunt cei care ard in atmosfera, meteorii nu ard.:P
Uau cred ca am deviat cam mult de la subiect...scuzati`ma:P

Enemy, familiar friend... My beggining and my end... Whispering lies... And it hurts again.
Image

Wed Apr 18, 2012 8:17 am
Profile
Membru 0

Posturi:
4
Reply with quote
Bai..e un sunet luat dintr-un film cu Dracula din anii `70-`80. Ma tem pt cei care au dat crezare atat de usor si nu au putut da un search pe youtube macar. Traim intr-o lume cu acces atat de usor la date si nu o folosim. Plus ca daca ati fi fost curiosi: numai pe wiki aflati toate contradictiile si faptul ca zvonul a aparut la sfarsitul anilor 90, cand (STUPOARE) de-abia crestea internetul:).
Gasiti pe youtube mai detaliat (cume lucrat sunetul).

Thu Apr 19, 2012 1:11 pm
Profile
Pensionar MangaKids

Posturi:
818
Reply with quote
.... Poi eu sincer nu cred...adica e pre ciudat sa fie la 14 km iadul... e destul de freakyyyyy ma rog ... oricum sunt multe lucruri in viata ce vor ramane un mister :D

You always have to choose
Image
Image

Tue Apr 24, 2012 1:46 pm
Profile YIM
Spammer

Rank: Spammer

Posturi:
814
Reply with quote
Stiu eu isi bateau joc fantomele de ei =)) Sau o femeie a cazut acolo si striga dupa ajutor :)) Nu nu acum chiar ca stiu pooate pe cealata parte a facut alti o gaura si urlau ca niste nesatuii :D Sau acolo locuieste basescu cu familia lui :)) Gata mai exista o singura explicatie suferea lava ;;) :))
Glumeam nu cred in prostii ca acestea putea fi orice :-?

Image
Love is blind. I know, because you don’t see me.

Tue Apr 24, 2012 2:43 pm
Profile
Pensionar MangaKids

Posturi:
491
Reply with quote
[quote="Etna"] suferea lava ;;) :))
Wow suferea lava.., cineva are o imaginatie bogata :)). Eu mi`am zis parerea in legatura cu acest "iad la 14 km" si imi sustin parerea *oh yes, until the end*

Enemy, familiar friend... My beggining and my end... Whispering lies... And it hurts again.
Image

Tue Apr 24, 2012 2:48 pm
Profile
Spammer

Posturi:
814
Reply with quote
Coraa cine stie :-s

Image

Tue Apr 24, 2012 2:52 pm
Profile
Fondator

Rank: Fondator

Posturi:
428

Locaţia:
Iaşi, România.
Reply with quote
TOPIC REDESCHIS!!
-Mesajele de "băƒtaie" au fost şŸterse. B-) Sムvムmai prind eu cムfaceţi aşŸa ceva [-(

» "Don't ever let someone tell you that you can't do something. Not even me. You got a dream, you gotta protect it. When people can't do something themselves, they're gonna tell you that you can't do it. You want something, go get it."
» "Rather than seeing someone important for you dying in front of you... You should go die with them together."
» "The GREATES pleasure in LIFE is doing what people say YOU CANNOT DO."

Fri Apr 27, 2012 3:02 pm
Profile YIM WWW
Pensionar MangaKids

Posturi:
491
Reply with quote
:))) Asa sa fie!

Image

Fri Apr 27, 2012 3:07 pm
Profile
Pensionar MangaKids

Posturi:
818
Reply with quote
eeeeeee curatenie in locul meu :))) thx dante :)) =))

You always have to choose
Image
Image

Fri Apr 27, 2012 4:37 pm
Profile YIM
Spammer

Posturi:
814
Reply with quote
Multumim :ymhug:

Image

Sat Apr 28, 2012 4:18 pm
Profile
Fondator

Posturi:
469
Reply with quote
LOL xD Cred ca o sa urasc pe vecie prostia asta de topic :]] Dupa tot incidentul "ala" *never going to bring up the past*, toata idea asta mi se pare o prostie deplasata :))
Anyway, Dante, treci si pe la mine acasa sa faci curat xD Vad ca te pricepi!~

「TAINTED」

Image

Fri May 04, 2012 4:06 pm
Profile WWW
Fondator

Posturi:
428

Locaţia:
Iaşi, România.
Reply with quote
[quote="Alyss"]LOL xD Cred ca o sa urasc pe vecie prostia asta de topic :]] Dupa tot incidentul "ala" *never going to bring up the past*, toata idea asta mi se pare o prostie deplasata :))
Anyway, Dante, treci si pe la mine acasa sa faci curat xD Vad ca te pricepi!~[/quote]

Holly SHIT! NEVER!!! NEVER!!! Nu o sa ma vezi niciodata cu un sort si o fustita din aia de maid facand curat pe la tine pe acasa :))

» "Don't ever let someone tell you that you can't do something. Not even me. You got a dream, you gotta protect it. When people can't do something themselves, they're gonna tell you that you can't do it. You want something, go get it."
» "Rather than seeing someone important for you dying in front of you... You should go die with them together."
» "The GREATES pleasure in LIFE is doing what people say YOU CANNOT DO."

Fri May 04, 2012 4:08 pm
Profile YIM WWW
Fondator

Posturi:
469
Reply with quote
^Sa stii ca-mi dai idei. Doar tii minte ca vara trecuta am incercat sa te fortez intr-o fusta *evil meh* xD *uhoooo ce vremuri*
Sigur te prind eu undeva!~

「TAINTED」

Image

Fri May 04, 2012 4:47 pm
Profile WWW
Reply to topic   [ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next