Most users ever online was 142 on Mon Dec 05, 2016 6:29 pm

Reply to topic  [ 15 posts ] 
SfârşŸitul... 
Author Message
Pensionar MangaKids

Rank: Pensionar MangaKids

Posturi:
491
Reply with quote
Post SfârşŸitul...
Aceastムpoezie ş¢IN sムo dedic unor douムpersoane "speciale", care mi-au stricat ziua şŸi cu care mi-am pierdut un an întreg.
THANK YOU, BITCHES!

Închid ochii...
Vocea lor se aude tot mai adânc.
Un cuvânt...
Doar un cuvânt este de ajuns sムschimbe totul.
Crengile minciunii se caţăƒrムorbite pe inima mea şŸi,
Emoţii se trezesc...
Simt cum răƒtăƒcirea mea va dispăƒrea făƒrムformムîntr-un abis.
Toate lacrimile nu mムvor ajuta la nimic,
Nu vor stinge focul inimii mele.
Dispăƒreţi din viaţa mea!
Strigăƒtul vostru nu este decât reflexia unei alte puteri.
Urăƒsc coşŸmarul care aţi devenit.
De ce jurăƒmintele voastre sunt şŸterse mereu ca un paşŸaport gol?
Dar la fel cum soarele răƒmâne pe cer,
Nu voi da drumul viselor mele.
Îmi pot schimba destinul...
şži pot vedea în viitor, dar voi nu apăƒreţi în el.
Acel vis...
O noapte în care ochii de argint tremurau,
S-a năƒscut o nouムsperanţăƒ.
Acum nu mai privesc în urmムspre paşŸii mei,
Urmele încep sムdisparăƒ...

Enemy, familiar friend... My beggining and my end... Whispering lies... And it hurts again.
Image

Wed Aug 29, 2012 6:08 pm
Profile
Fondator

Rank: Fondator

Posturi:
428

Locaţia:
Iaşi, România.
Reply with quote
Post Re: SfârşŸitul...
Foarte frumoasムpoezia, este un mesaj care trebuie urmat de toţi cei care primesc un şŸut în fund.
şžtii cum se spune, un şŸut în fund, un pas înainte.

» "Don't ever let someone tell you that you can't do something. Not even me. You got a dream, you gotta protect it. When people can't do something themselves, they're gonna tell you that you can't do it. You want something, go get it."
» "Rather than seeing someone important for you dying in front of you... You should go die with them together."
» "The GREATES pleasure in LIFE is doing what people say YOU CANNOT DO."

Wed Aug 29, 2012 6:14 pm
Profile YIM WWW
Membru 0

Rank: Membru 0

Posturi:
342
Reply with quote
cine te-a suparat? zi ca-i dau in freza! :ymdevil: =)) sper ca nu sunt trecuta si eu pe lista neagra cu asasinate daca tot ai o lista =))

frumoasa poezia si reda exact realitatea! din pacate mai sunt si vipere printre oameni, de care trebuie sa te feresti!

PS: if you need someone to talk to, i`m here for you! :ymhug: :ymhug:

SOMETIMES I LOOK LIKE I DON`T CARE BUT DEEP DOWN...I STILL DON`T CARE! :)):))

Thu Aug 30, 2012 11:59 am
Profile
Pensionar MangaKids

Posturi:
491
Reply with quote
Nu, mya, stai linişŸtitム:)). Nimeni nu este pe lista mea neagrăƒ...nu am aşŸa ceva:))
Eu sunt mai toantムaşŸa... nu pot sムurăƒsc pe cineva indiferent ce-mi face:)) Dar bine... pot sa nu iert xD
Poezia asta am făƒcut-o la nervi, la supăƒrare, necaz, numi-ţi-l cum vreţi:)) Nu este cea mai reuşŸităƒ, dar conţine sentimentele mele în ea xD
P.S: te-am sunat ieri, mya , când am păƒţit-o dar n-ai răƒăƒăƒspuuunsss!:)) şži da, trebuie sムte fereşŸti de ele, dar din păƒcate nu şŸtii când cineva pe care considerai prieten te poate lovi în cel mai răƒu mod posibil xD.

Enemy, familiar friend... My beggining and my end... Whispering lies... And it hurts again.
Image

Thu Aug 30, 2012 6:23 pm
Profile
Pensionar MangaKids

Posturi:
818
Reply with quote
No, hat cineva a enervat-o pe Cora :-o ..Bitches L-) nu va este rusine :ymtongue: Lasa Coraaa sunt langa tine, nu conteaza parerea lor, asa ca fuck off bitches :))

PS: Poezia chiar arata tot ce simti pentru ele :)) . No ca sa vezi ca exista talent si cand esti nervos !? :)) :)) Bravo Coraaa :* !

You always have to choose
Image
Image

Fri Aug 31, 2012 8:14 am
Profile YIM
Membru 0

Posturi:
342
Reply with quote
[quote="Coraaa"]Nu, mya, stai linişŸtitム:)). Nimeni nu este pe lista mea neagrăƒ...nu am aşŸa ceva:))
Eu sunt mai toantムaşŸa... nu pot sムurăƒsc pe cineva indiferent ce-mi face:)) Dar bine... pot sa nu iert xD
Poezia asta am făƒcut-o la nervi, la supăƒrare, necaz, numi-ţi-l cum vreţi:)) Nu este cea mai reuşŸităƒ, dar conţine sentimentele mele în ea xD
P.S: te-am sunat ieri, mya , când am păƒţit-o dar n-ai răƒăƒăƒspuuunsss!:)) şži da, trebuie sムte fereşŸti de ele, dar din păƒcate nu şŸtii când cineva pe care considerai prieten te poate lovi în cel mai răƒu mod posibil xD.[/quote]

nu-mi gasesc telefonul de 3 zile! nush unde naiba l-am pus si culmea ca e si pe silent mode =)) =)) =)) =)) =))

Fri Aug 31, 2012 4:34 pm
Profile
Pensionar MangaKids

Posturi:
818
Reply with quote
[quote="simply me"][quote="Coraaa"]Nu, mya, stai linişŸtitム:)). Nimeni nu este pe lista mea neagrăƒ...nu am aşŸa ceva:))
P.S: te-am sunat ieri, mya , când am păƒţit-o dar n-ai răƒăƒăƒspuuunsss!:)) şži da, trebuie sムte fereşŸti de ele, dar din păƒcate nu şŸtii când cineva pe care considerai prieten te poate lovi în cel mai răƒu mod posibil xD.[/quote]

nu-mi gasesc telefonul de 3 zile! nush unde naiba l-am pus si culmea ca e si pe silent mode =)) =)) =)) =)) =))[/quote]

Tipic Mya :)) :)) ca deobicei... sis data viitoare ti-l leg de gat :)) :))

Image
Image

Fri Aug 31, 2012 4:50 pm
Profile YIM
Pensionar MangaKids

Posturi:
491
Reply with quote
Pfaiii mya:)))) Oh gosh:))
Btw,,,Mersi tony :D Apreciez grija ta xD
Si mersi de complimente p'acolo. xD Oricum...nu mai am nevoie de consolare and shits:)) Am primit deja din partea lui Dante şŸi-a lui Burticăƒ, dar mai ales Dante *aka m.au făƒcut sムrâd pânムm-a durut burta:))*

Image

Fri Aug 31, 2012 5:32 pm
Profile
Pensionar MangaKids

Posturi:
818
Reply with quote
Tipic Dante :)) nu cred ca ai putea sa nu treci peste ceva cand e vorba de ei 2 :)) :)) Anyway .. fuck shits :)) is alaturi de tine :ymhug:

Image
Image

Sat Sep 01, 2012 9:02 am
Profile YIM
Pensionar MangaKids

Posturi:
491
Reply with quote
AşŸa este. Sunt nişŸte persoane minunate, de care am ajuns sムnu pot sムstau departe XD. Oricum, mersi mult Tony, eşŸti foarte drăƒguţ xD. Thanks for support xDDD

Image

Sat Sep 01, 2012 12:31 pm
Profile
Fondator

Rank: Fondator

Posturi:
469
Reply with quote
Oops, am lipsit atâta timp şi deja se văƒd unele lucruri de care eu nu ştiam OTL. Defapt, băƒnuiesc ce s-a întâmplat ;__ ; My poor, lil sister! Lemme hug ya! And for these bitches, no one messes with my lovely sis without getting to know Alyss's wrath!
Revenind la versuri: sunt perfecte! Exprimムcel mai bine mânia şi tristețea pe care o simți!
I can feel that passion! Keep going! Ți-am spus cムai talent între ale poeziei! ^-^

「TAINTED」

Image

Sat Sep 01, 2012 1:34 pm
Profile WWW
Pensionar MangaKids

Posturi:
491
Reply with quote
Yeee! Cine`i back? Alyss e back ^^.
Tu şŸtii mai multe faze care s-au întâmplat xD. Dar asta a pus capac:)) Anyway, owww Alyss eşŸti aşŸa o scuuumpăƒ!!:'> *biiiiig huuuuugggg* Siiiiguuur, I never say 'No' to a hug, especially to my bigger sis:">
Adevăƒrul este cムam compus poezia fix în ziua întâmplăƒrii. şži nu sunt 'perfecte':)) Puteai ieşŸi mai bine..dacムeram mai calmムîn moemntul ăƒla xD

Image

Sat Sep 01, 2012 3:29 pm
Profile
Membru 0

Posturi:
342
Reply with quote
Mi-am gasit telefonul! At last! era cazut dupa pat ca am adormit cu castile in ureche ca ascultam muzica si mi-a cazut dupa pat! =)) =)) =)) am facut ordine generala si atunci l-am gasit! eee the golden fish has been finally found! :ymsmug: =)) =)) =))

Coraaa mea congratz once again ptr poezie si la cat mai multa inspiratie! bafta! :ymhug:

Thu Sep 06, 2012 2:45 pm
Profile
Pensionar MangaKids

Posturi:
491
Reply with quote
Era şŸi cazul săƒ-l găƒseşŸti odatăƒ! =))) Doamne ..:))
anway...mersi myaaa XDD

Image

Thu Sep 06, 2012 2:53 pm
Profile
Membru 0

Posturi:
342
Reply with quote
[quote="Tony"][quote="simply me"][quote="Coraaa"]Nu, mya, stai linişŸtitム:)). Nimeni nu este pe lista mea neagrăƒ...nu am aşŸa ceva:))

nu-mi gasesc telefonul de 3 zile! nush unde naiba l-am pus si culmea ca e si pe silent mode =)) =)) =)) =)) =))[/quote]

Tipic Mya :)) :)) ca deobicei... sis data viitoare ti-l leg de gat :)) :))[/quote]

Tony tu niciodata nu ma suni si mai mult te sun eu pe tine! So schhh.... =))

Tue Sep 11, 2012 11:32 am
Profile
Reply to topic   [ 15 posts ]